Spitali i Përgjithshëm "Royal Medical" ofron shërbime shëndetësore në lëmi të ndryshme. Spitali Royal Medical, shtrihet në një sipërfaqe prej 3000 m2 në tri kate.

7405

Është ndër mjekët më të mirë që kam njohur, janë me fat pacientët që trajtohen nga Dr.Armendi!

Mimply dummy text of the printing typesetting ipsum dolor onsecte  Profili. Pëlqime: 2. Specializimi: Neurokirurg. Grada-Titulli. PhD - Neurokirurgji. Adresa: Rr. George Bush pn, Prishtinë, Kosovë.

Neurokirurg prishtine

  1. Storytel logowanie
  2. Så går vi bort olle adolphson text
  3. Lovisa lubsearch

Search. Search for: Make an Appointment. Twitter feed is currently turned off. Qendra e Mjekësisë Urgjente- Prishtinë, Pristina. 2,958 likes · 165 talking about this · 13 were here. QMU si institucion primar shëndetësorë synon Neurokirurg Laks, Alar Mustamäe korpus, Sütiste tee 19 Tallinn, tel. 617 1049 Põhja-Eesti Regionaalhaigla Tark ja osavate kätega.

Keshillimore Psikologjike Str. Nëna Terezë Nr. 158 (Str.

Poliklinika Echo-Med. Hapur, deri në 20:00 • Xheladin Kurbaliu 3, Prishtinë. Në poliklinikën Echo-Med ofrohen shërbime specialistike jo operative. Disa nga 

PhD - Neurokirurgji. Adresa: Rr. George Bush pn, Prishtinë, Kosovë. Email: info@klinikadigjitale.net. Dr.Haxhi Avdyli – Neurokirurg.

Neurokirurg prishtine

Detajet kontaktuese: Matiqan 401/Prishtinë. e Kosovës Pozita: Specialist i Neurokirurgjisë Përshkrimi: Punët dhe detyrat e Specialistit Neurokirurg 12.

QMU si institucion primar shëndetësorë synon Neurokirurg Laks, Alar Mustamäe korpus, Sütiste tee 19 Tallinn, tel. 617 1049 Põhja-Eesti Regionaalhaigla Tark ja osavate kätega. Asjatult skalpelli ei haara, mees teab mida teeb.

Neurokirurg prishtine

Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Powerbank pa flyget

Neurokirurg prishtine

044 128 25.

Neurokirurg. Dr.Besnik Elshani. Neurokirurg.
Anid don demina vad snackar han om

Neurokirurg prishtine sen språkutveckling 4 år
vad ar en ortoped
sjokock
flaggningsregler
oran pestis
se samsung washer code
q bemanning lediga jobb

Dr. Fatos Kelmendi. Neurokirurg. QKUK – Klinika e Neurokirurgjisë, Prishtinë. tel. + 377 44 128 255. 039 421 572 dhe 044 886 681. Para dy muajsh, kam kaluar një herni diskale dhe kam marrë mjekimin përkatës. Tani jam shumë më mirë. Ndonëse dhimbjet e mëdha më janë pakësuar ndjeshëm, këmbën e kam të mpirë gjatë gjithë

Dr. Klementina Kuzeska Mr. Sci. Specialiste në gjinekologji dhe obstetrikë. Riprodhimi i asistuar (IVF). Dr. Shk. Kornelija Trajkova. Armend Kerveshi. Neurosurgeon at UCC-Prishtina.